تبریك هنگامه قاضیانی به شان علی استون
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۰۷
کد مطلب: ۳۳۰۲۱
 
Share/Save/Bookmark
 
هنگامه قاضیانی در مراسم اختتامیه بخش تجلی اراده ملی سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر، مسلمان شدن شان (علی) استون را به وی تبریك گفت.

به گزارش فیلم نیوز،در سالن محل برگزاری این مراسم محلی برای اهالی رسانه در نظر گرفته نشده بود و این امر موجب شد خبرنگارانی كه به خاطر بارش باران دیرتر به مراسم رسیدند، همانند زمان اكران بسیاری از فیلم ها در جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه ها، ایستاده به پوشش خبری این مراسم بپردازند.

شفیع آقامحمدیان مدیرعامل مركز گسترش سینمای مستند و تجربی نیز در این مراسم از اكران فیلم های كارگردانان كار اولی و مستند این مركز در سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر در سینماهای تهران خبر داد و ابراز امیدواری كرد در زمان نمایش عمومی این فیلم ها شاهد برپایی جلسات نقد و بررسی باشیم.

وی همچنین در اقدامی قابل تقدیر، از آثار مستند حاضر در جشنواره فیلم فجر كه محصول مركز گسترش سینمای مستند نبودند، تقدیر كرد.

هنگامه قاضیانی بازیگر فیلم سینمایی ''ملكه'' نیز در این مراسم با اشاره به مسلمان شدن شان (علی) استون، ورود وی به دنیای اسلام را تبریك گفت و ابراز امیدواری كرد این بازیگر سینما در این راه موفق باشد.

وی همچنین تاكید كرد كه دین اسلام دین تسلیم شدن به درگاه الهی است.

شان (علی) استون نیز در این مراسم حضور داشت و در گفت وگو با شبكه های خبری تلویزیونی، از اینكه با حضور در ایران مسلمان شده، ابراز خرسندی كرد.

وی همچنین نمادی را كه منتسب به شمشیر حضرت علی(ع) است به گردن آویخته بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم، گرایش این بازیگر آمریكایی به دین اسلام را نشان از اهمیت معرفی صحیح این دین مبین به جهانیان دانست و به وی توصیه كرد در برابر هجمه های احتمالی از سوی رسانه های غربی، مقاومت داشته باشد.

مراسم اختتامیه بخش تجلی اراده ملی سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر در سینما آزادی برگزار شد.