سوء‌استفاده تروریست‌های"جیش العدل"از کودکان+تصاویر
 
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۴
کد مطلب: ۱۰۵۴۰۱
 
Share/Save/Bookmark
 
گروهک تروریستی "جیش العدل" به منظور انجام اقدامات تروریستی در منطقه جنوب شرق ایران به سوءاستفاده از کودکان متوسل شده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی "ندای انقلاب" درپی دستگیری و اعدام عبدالمالک ریگی،سرکرده گروهک تروریستی "جندالشیطان" در ۳۰ خرداد ۱۳۸۹ به جرم محاربه و فساد فی الارض، بقایای این گروهک تکفیری که از سوی سازمان‌های جاسوسی غربی و عربی حمایت می‌شدند پس از چندی به سرکردگی فردی بنام "صلاح الدین فاروقی" اقدام به تشکیل گروهک تروریستی جدیدی تحت عنوان "جیش العدل" در منطقه جنوب شرق ایران نمودند.

 


این گروهک که بواسطه تعداد انگشت‌شمار اعضایش از توان نظامی چندانی برخوردار نمی‌باشد و معمولا از افراد اجیرشده برای اقدامات تروریستی خود استفاده می‌کند، به تازگی در اقدامی غیرانسانی وتحت عنوان "آموزش و تربیت کودکان" استفاده از آنها را سرلوحه اقدامات تروریستی خود قرار داده است که تصاویر دریافتی "ندای انقلاب" نمایانگر بخشی از اقدامات سخیف و غیرانسانی این گروهک تروریستی وابسته به سرویس‌های جاسوسی غربی و عربی می‌باشد.
 


شایان ذکر است، عبدالمالک ریگی، سرکرده گروهک تروریستی "جندالشیطان" اسفند ماه سال ۱۳۸۸ در یک اقدام اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) به هنگام عزیمت از مقصد دبی به بیشکک با یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ خطوط هواپیمایی قرقیزستان در آسمان ایران دستگیر شد.
وی پس از بازداشت و محاکمه توسط دادگاه انقلاب اسلامی ضمن اعتراف به همکاری با سرویس‌های جاسوسی "سیا" و "موساد" و مقامات ناتو در افغانستان به جرم محاربه و فساد فی الارض، ۱۵ فقره آدم ربایی مسلحانه، قتل عمدی ده‌ها نظامی و غیر نظامی، بمب‌گذاری، سرقت مسلحانه و موارد متعدد دیگری محکوم شد و سحرگاه روز یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۹ در زندان اوین به دار مجازات آویخته شد.
انتهای پیام/