«اجرای سند ۲۰۳۰ در برخی مدارس کشور»
 
 
تاریخ انتشار : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷
کد مطلب: ۳۵۹۶۰۷
 
Share/Save/Bookmark
 
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که برخی از مفاد سند ۲۰۳۰ در برخی از مدارس کشور علی‌رغم ممنوعیت اجرای این سند، اجرا می‌شود.
به گزارش ندای انقلاب، محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برخی زمزمه‌ها درباره اجرا شدن سند ۲۰۳۰ در برخی مدارس کشور، گفت: در برخی از مدارس یا در بخشی از آموزش و پرورش سند ۲۰۳۰ تدریس می‌شود و البته این کار به‌صورت سازمانی و تشکیلاتی انجام نمی‌شود.

بیشتر بخوانید:

سند ۲۰۳۰" همچنان توسط دولت در حال اجرا است + سند

وی با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش طی بخشنامه‌ای اجرای سند ۲۰۳۰ در مدارس را ممنوع کرده، ادامه داد: متأسفانه برخی از مدیران کاسه داغ‌تر از آش شده‌اند و از دستور وزیر تبعیت نمی‌کنند.

نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه گزارشاتی از نحوه اجرایی شدن سند ۲۰۳۰ در برخی مدارس به کمیسیون آموزش مجلس واصل شده، افزود: در این گزارشات که به کمیسیون واصل شده، آمده که برخی سخنرانان به مدارسی دعوت شده‌اند و مواردی را مطرح کرده‌اند که دقیقاً در سند ۲۰۳۰ ذکر شده است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: امیدواریم با بخشنامه‌ای که وزارت آموزش و پرورش در زمینه سند ۲۰۳۰ داشته، از آغاز سال تحصیلی ۹۷ شاهد این‌گونه مشکلات نباشیم.

منبع : تسنیم

انتهای پیام/