افزایش غلظت آلاینده‌ها در هوای تهران/ هوا برای گروه‌های حساس ناسالم است
 
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب: ۳۵۸۴۳۵
 
Share/Save/Bookmark
 
بر اساس آخرین اطلاعات مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران، کیفیت هوای تهران امروز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود روند افزایشی غلظت آلاینده‌ها در روزهای آینده نیز ادامه داشته باشد.
به گزارش ندای انقلاب، وضعیت کیفی هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۸ صبح در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

بر اساس آخرین اطلاعات مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران، میزان غلظت ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون بر روی عدد ۱۳۳ قرار دارد که فراتر از حد مجاز است و روز گذشته میزان غلظت این آلاینده‌ها بر روی عدد ۱۱۱ بود.

ایستگاه تربیت مدرس در منطقه ۶ با شاخص ۱۵۷، شادآباد در منطقه ۱۸ با شاخص ۱۶۱، شهرداری منطقه ۴ و شهرداری منطقه ۱۲ با شاخص ۱۶۱، ایستگاه پاسداران منطقه ۳ شاخص ۱۶۴ و پارک قائم منطقه ۱۸ با شاخص ۱۷۴، سوهانک منطقه یک شاخص ۱۵۷ و فرمانداری شهر ری با شاخص ۱۵۱ آلوده‌ترین مناطق تهران را شامل می‌شوند.

ایستگاه پردیسان منطقه ۲ با شاخص ۴۰ در شرایط پاک قرار دارد و مناطق سرخه‌حصار، دانشگاه تهران، پارک شکوفه، میدان فتح، مسعودیه، شهرداری منطقه ۲ و پیروزی در شرایط سالم قرار دارند.

منبع : فارس

انتهای پیام/