نرخ پروازهای عتبات عالیات در ایام اربعین اعلام شد
 
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب: ۳۵۹۳۷۹
 
Share/Save/Bookmark
 
نرخ پروازهای عتبات عالیات در ایام اربعین از سوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام شد.
به گزارش ندای انقلاب، نرخ پروازهای عتبات عالیات در ایام اربعین از سوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام شد و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد در صورت عدم رعایت این نرخ، با متخلفان برخورد خواهد کرد و شماره ۱۲۴ سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت آماده دریافت و رسیدگی به شکایات هموطنان در صورت مشاهده تخلفات احتمالی خواهد بود.

بر اساس این گزارش سازمان هواپیمایی کشوری با مشارکت شرکت های هواپیمایی و به جهت شفافیت حقوق مسافران مانند سال‌های گذشته اقدام به تعیین نرخ پروازهای عتبات عالیات در بازه زمانی ۱۳ تا ۲۲ آبان ماه کرده است.

به همین منظور نرخ دربازه زمانی مذکور در مسیر تهران – نجف- تهران و تهران – بغداد – تهران و دیگر شهرها (رفت و برگشت) به جز مشهد مقدس حداکثر معادل یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و مسیر مشهد- نجف – مشهد و مشهد- بغداد- مشهد نیز حداکثر معادل یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شد.

همچنین در مسیرهای یک طرفه نرخ پروازی معادل ۵۰ درصد نرخ رفت و برگشت خواهد بود.

بر همین اساس تمامی دفاتر خدمات مسافرتی و آژانس‌های هواپیمایی موظف به رعایت قیمت‌های تعیین شده هستند و در صورت عدم رعایت نرخ، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با مشارکت سازمان هواپیمایی کشوری و تعزیرات حکومتی با متخلفان برخورد خواهد کرد.

شایان ذکر است که شماره تلفن ۶۶۰۷۸۷۰۰ سازمان هواپیمایی کشوری و ۱۲۴ سازمان‌های صنعت، معدن وتجارت آماده دریافت و رسیدگی به شکایات هموطنان در این زمینه خواهد بود.


منبع : تسنیم

انتهای پیام/