یک روز پرواز برای رسیدن به المپیک جوانان/ پرچمدار ایران در آرژانتین با کاروان دوم به بوینس‌آیرس می‌رود
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸
کد مطلب: ۳۶۰۲۷۷
 
Share/Save/Bookmark
 
قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان جهان که پرچمدار کاروان ورزش ایران در المپیک جوانان است، همراه با گروه دوم راهی آرژانتین خواهد شد.
به گزارش ندای انقلاب، کشتی با گروهی ۶ نفره در بوینس‌آیرس حضور خواهد داشت. محمد کریمی در ۶۵ کیلوگرم و امیرحسین زارع در ۱۱۰ کیلوگرم کشتی آزاد با هدایت غلامرضا محمدی به همراه امیررضا ده‌بزرگی در وزن ۴۵ کیلوگرم و محمد نصرتی در ۹۲ کیلوگرم با مربیگری فرشاد علیزاده در روزهای ۲۰ و ۲۲ مهرماه مبارزه‌های خود در المپیک جوانان را برگزار خواهند کرد.

درحالیکه پیش از این گفته می‌شد همه اعضای کاروان اعزامی در یک روز راهی بوینس‌آیرس می‌شوند اما به دلیل فاصله رقابت‌ها، ۵ تیم ورزشی که کشتی نیز شامل آن می‌شود چند روز دیرتر از گروه اول عازم آرژانتین خواهند شد.

گروه ۶ نفره کشتی بامداد جمعه (۱۳ مهر) راهی دوبی شده و بعد از توقفی دو ساعت و نیمه در امارات با پرواز ۱۶ ساعته راهی ریودوژانیرو خواهند شد. کاروان ورزشی ایران سپس به بوینس‌آیرس محل برگزاری رقابت‌های المپیک جوانان خواهند رفت و به این شکل برای رسیدن به المپیک یک روز در آسمان خواهند بود.

افتتاحیه مسابقات ۱۴ مهر انجام می‌شود و با توجه به اختلاف ساعت ایران و آرژانتین، گروه دوم نیز می‌توانند در مراسم افتتاحیه حضور داشته باشند. این در حالی است که پرچمدار ایران نیز محمد نصرتی قهرمان کشتی نوجوانان فرنگی جهان است که با گروه دوم عازم بوینس‌آیرس می‌شود.

منبع : تسنیم

انتهای پیام/