سریال جدید تهران باحضور اکبرعبدی+عکس
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۸
کد مطلب: ۱۰۱۷۴۲
 
Share/Save/Bookmark
 
پخش مجموعه تلویزیونی «اولین انتخاب» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده و تهیه‌کنندگی مسعود ردایی امشب از شبکه تهران آغاز می‌شود.
به گزارش "ندای انقلاب" به نقل از شبکه ایران، مجموعه تلویزیونی«اولین انتخاب» بعد از ناکامی پخش در ایام ماه مبارک رمضان از امشب به روی آنتن شبکه تهران می‌رود. این سریال به کارگردانی مهدی صباغ زاده و تهیه کنندگی مسعود ردایی ساعت ۲۳ روزهای فرد پخش و ساعت ۱۹ روز بعد تکرار می شود.

«اولین انتخاب» با عناوین قبلی «دروازه بهشت» و «غریب آشنا» مضمونی کمدی دارد و داستان زندگی یک خانواده را روایت می کند. پدر خانواده (مظفری) دکتر پزشک قانونی است که به همراه دو دختر و همسرش زندگی خوبی دارند تا اینکه سر و کله دو خواستگار در زندگی آنها پیدا می شود. پدر برای انتخاب یکی از خواستگارها دچار تردید می شود تا اینکه در طول داستان اتفاقات دیگری رقم می خورد که... .

در این سریال شهره لرستانی نقش مادر عروس و لاله اسکندری و سحر آروین نقش دختران خانواده را بازی می کنند.
اکبر عبدی نقش پدر داماد،مریم امیرجلالی نقش عمه عروس و رامتین خداپناهی نقش یکی دیگر از خواستگاران را ایفا می کنند. افشین هاشمی و زهیر یاری هم به ترتیب نقش دامادهای بزرگ و کوچک خانواده را بازی می کنند.

سارا خوئینی ها، معصومه بافنده، مصطفی طاری، کاظم افرندنیا، محمدعلی جناب، گیتی معینی، مجتبی طهماسبی، سعید پیردوست و اکبر معززی دیگر بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش کرده اند.
«اولین انتخاب» چهارمین سریال صباغ زاده پس از مجموعه هایی چون «دزدان مادربزرگ»، «دلبر آهنی» و «دیوار شیشه ای» است. «پیشنهاد ۵۰ میلیونی»، «خانه خلوت»، «مارال»، «صبحانه ای برای دو نفر»، «خاک و آتش» و... از جمله ساخته های سینمایی این کارگردان محسوب می شوند.