وحدت قم در خانه از پیام مشهد پذیرایی می‌کند
 
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۵
کد مطلب: ۱۹۸۳۷۶
 
Share/Save/Bookmark
 
تیم فوتبال وحدت قم در هفته چهارم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور جام آزادگان برابر تیم فوتبال پیام مشهد صف آرایی می‌کند.
به گزارش ندای انقلاب از قم، بازی‌های فصل جاری رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان این هفته در حالی پیگیری می‌شود که تیم فوتبال وحدت قم باید در دیداری خانگی به مصاف یکی از مدعیان صعود به لیگ دسته اول برود.

امسال تیم فوتبال وحدت با ترکیبی از بازیکنان بومی در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان حضور یافته و تلاش می‌کند با بهره‌گیری از انگیزه و استعداد این بازیکنان در لیگ خوش درخشیده و به دسته بالاتر صعود کند.

تیم فوتبال وحدت قم تا کنون سه هفته از بازی‌های خود در مقدماتی فصل جدید لیگ دسته دوم را پشت سر گذاشته و از سه بازی چهار امتیاز کسب کرده تا در بین تیم‌های بالانشین جدول رده بندی این دوره از بازی‌ها قرار بگیرد و موقعیت خوبی برای خود به وجود بیاورد.

بعد از نتایج خوبی که نماینده فوتبال استان قم در هفته‌های اول و دوم از فصل جاری لیگ آزادگان کسب کرد و به یک تساوی و یک پیروزی برابر حریفان رسید، شکست وحدت قم برابر گاز فجر جم بوشهر در هفته سوم لیگ آزادگان کمی غیر منتظره بود.

تیم فوتبال وحدت قم در دیداری حساس از سومین هفته رقابت‌های فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان مقابل گاز فجر جم بوشهر نخستین شکست این فصل را پذیرا شد تا از این هفته به بعد کمی جدی‌تر و حسا‌س‌تر در مقابل حریفان خود قرار بگیرد.

بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ آزادگان، بازی‌های دور نخست از مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان با رقابت تیم‌های حاضر در گروه‌های مختلف هفته سوم خود را پشت سر گذاشت و طی آن وحدت قم در دیداری سخت و نفس‌گیر به گاز فجر جم بوشهر 2 بر یک شکست خورد.

بر اساس برنامه سازمان لیگ آزادگان، فوتبالیست‌های وحدت قم بعد از اینکه در دو هفته آغازین از فصل جاری رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور برابر حفاری اهواز و ماشین‌سازی تبریز یک تساوی و یک پیروزی کسب کردند، نخستین باخت را در خارج از خانه متحمل شدند.

بازی بعدی تیم فوتبال وحدت قم در مسابقات مرحله مقدماتی یا گروهی فصل جاری لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان هفته پیش‌رو برابر تیم فوتبال پیام وحدت مشهد روز پنجم آبان در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار می‌شود.

وحدت قم در هفته نخست لیگ آزادگان در ورزشگاه شهید حیدریان قم با تیم فوتبال حفاری اهواز به تساوی یک بر یک رسید و در هفته دوم در همین ورزشگاه تیم مطرح ماشین سازی تبریز را 2 بر یک مغلوب کرد و حالا سومین بازی خانگی را برابر تیم پیام وحدت مشهد انجام می‌دهد.