پورشه،بی ام و،بنز!
ماشین های رویانیان برای جذب بازیکن!
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۱۷
کد مطلب: ۴۷۰۴۷
 
Share/Save/Bookmark
 
هرچند علی فتح الله زاده بارها به مدل بازیکن گرفتن پرسپولیس اشاره کرده اما هنوز هیچ دقیقا نمی داند که ستاره ها چطور در پرسپولیس جمع شده اند.

هرچند علی فتح الله زاده بارها به مدل بازیکن گرفتن پرسپولیس اشاره کرده اما هنوز هیچ دقیقا نمی داند که ستاره ها چطور در پرسپولیس جمع شده اند.
 به گزارش ندای انقلاب پرسپولیس بزرگترین خریدهای فصل را انجام داده و بازیکنان بلافاصله بعد از مواجه شدن با پیشنهاد این تیم طوری شل شده اند که سریع قرارداد امضا کرده اند . مدیرعامل استقلال درمصاحبه هایش اشاره به ماجرای خوردوهای پرسپولیس و مخصوصا خودروی سفید رنگ بنگر کرده . اما اصل ماجرا به پارکینگ ورزشگاه درفشی فر و انبار بانک پاسارگاد در چیذر بر می گردد. جایی که پرسپولیس از چند ماه قبل ۱۵ خودرو برای نقل و انتقالات کنار گذاشته بود. خودروهایی که ظاهرا برای نقل و انتقالات کنار گذاشته اند.
معاون اجرایی باشگاه در مورد این خوردوها می گوید:" ماشین هایی که این روزها مرتب درباره آن صحبت می شود، فقط ۱۵ خودرو است که از طریق اسپانسر و با تلاش بخش اقتصادی باشگاه در اختیار قرار گرفته شده و تا شش ماه دیگر باید هزینه آنها برگردانده شود" ماشین هایی که ۳ مدل بوده اند . BMW Z۴، porsche cayenne، BENZ S۳۵۰که بازیکنان به انتخاب خودشان یکی از این ماشین ها را برداشته اند و از قراردادشان کسر شده است.
اما نحوه هزینه شدن این ماشین ها هم جذاب است باشگاه پرسپولیس برای هرکدام از ستاره هایی که در فصل جدید می خرد به عنوان پیش قرارداد یکی از این ماشین ها را در نظر گرفته که کمی پایین تر از قیمت بازار هم برایشان حساب می کند. اشاره های علی فتح الله زاده هم بی ارتباط با این صحبت ها نیست .اما اعتراض های مدیرعامل استقلال بیشتر به نحوه قراردادهای پرسپولیس است او اعتقاد دارد این خودروها از طریق رانت دولتی در اختیار پر سپولیس قرار گرفته است 
برخی روزنامه ها چند روز قبل اعلام کرده بود که جذب بازیکنان پرسپولیس از مجراهای خاصی انجام می شود و همین مسئله باعث شده تا هیچ بازیکنی تا به امروز نتواند جواب منفی به خواسته رویانیان بدهد. جذب بازیکنان بزرگی مثل بنگر، حسینی، ماهینی، گردان، پولادی و قاضی و مذاکرات مثبت با انصاریفرد، خلعتبری و نوری در شرایطی در همان روزهای ابتدایی نقل و انتقالات با رقم های نجومی باعث شد اهالی فوتبال درباره منبع درآمد پرسپولیس در جذب این بازیکنان سوالات زیادی در ذهن شان شکل بگیرد. سوالی که بعد از حرف های مدیرعامل استقلال به سوال همه تبدیل شد!