سودجویی از زائران اربعین در پایانه‌های مرزی+عکس
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۴
کد مطلب: ۳۵۹۴۰۲
 
Share/Save/Bookmark
 
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی به خبر دریافت هزینه ۵۰ هزار تومان از زائران اربعین بابت پارک ماشین زائران در پارکینگ پایانه‌های مرزی کشور واکنش نشان داد.
به گزارش ندای انقلاب، همزمان با موسم اربعین حسینی برخی از افراد در بعضی پایانه‌های مرزی اقدام به سواستفاده و سودجویی از زائران اربعین حسینی کرده‌اند که نمونه اخیر آن اخذ ۵۰ هزار تومانی بابت هزینه پارکینگ در پایانه مرزی چزابه است!

شهریار حیدری؛ سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی درباره چراین دریافت چنین هزینه گزافی از زائران اربعین بابت پارکینگ در پایانه‌های مرزی به‌ویژه چزابه اظهار کرد: باید مبنای قیمت‌گذاریها منطقی و عاقلانه باشد و به‌طور حتم با سودجویانی که قصد سواستفاده از زائران را داشته باشند برخورد جدی خواهد شد.

وی افزود: باید دریافت وجوه در پارکینگهای پایانه‌های مرزی در این ایام طبق تعرفه‌ها باشد و اگر قیمتهای عنوان شده در این پارکینگ واقعیت داشته باشد با عوامل برخورد خواهد شد.

عبدالرضا سعیدی نیا؛ فرماندار دشت آزادگان نیز درباره دریافت هزینه ورودی ۵۰ هزار تومانی پارکینگ پایانه چزابه در ایام اربعین گفت: به سرعت این موضوع را پیگیری خواهم کرد و در صورت صحت، برخورد بسیار شدیدی با عوامل اجرایی آن انجام می‌دهیم.

وی توضیح داد: ورودی پارکینگها و هزینه‌های جاری آن باید منطقی باشد و دریافت قیمتهای بسیار بالا از زائران اربعین حسینی به هیچ وجه قابل قبول و پذیرش نیست.

منبع: تسنیم